Jeśli mamy problemy z krążeniem krwi, z bólami reumatycznymi, bólami mięśni… to pościel wełniana może przynieść ulgę i ukojenie

Czujemy rano bóle głowy, mięśni, stawów…warto spróbować „naturalnego, wełnianego masażu”. Nie wymaga od nas czasu, dużych pieniędzy i innych kłopotów. Sen fizjologiczny jest najlepszym lekarstwem. Wsparcie go naturalnym masażem wełnianego runa daje rewelacyjne efekty.

czytaj całość »
Pościel wełniana pozwala utrzymać stałą temperaturę ciała podczas snu

Powszechnie używana pościel najczęściej pełni rolę izolatora termicznego – nie przepuszcza powietrza. To bardzo szkodliwe zjawisko. Temperatura ciała podnosi się, człowiek zaczyna się pocić więc odkrywa się by się ochłodzić…Często przez całą noc człowiek „walczy” z kołdrą o właściwą temperaturę.

czytaj całość »
Pościel Wełniana Merino Australia – Nowa Zelandia

Wełna pochodzi z owiec hodowanych w Australii i Nowej Zelandii. Jest to wełna sprężysta – miękka i bardzo cienka od 18 do 23 mikron. Wyroby z tych wełen mają bardzo dobre parametry użytkowe są niezwykle trwałe i przyjemne w dotyku, nie podrażniają skóry.

Najwyższej jakości wełny nie drażnią skóry i nie wywołują alergii – choroby naszej cywilizacji.

czytaj całość »
Pościel Wełniana Camel

Szlachetne włókna puchowe pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanej wełny wielbłądziej, są wyjątkowo delikatne, z lekkim połyskiem (nie podrażniają skóry).

Należą do najbardziej ciepłochronnych wełen, dlatego wyroby z wełny wielbłądziej są bardzo przytulne i ciepłe. Szczególnie polecane dla osób lubiących luksus przyjemnego ciepła.

czytaj całość »
Wełna owcza

Pozyskiwanie wełny – pierwszą wełnę z jagniąt otrzymuje się po upływie około sześciu miesięcy, natomiast dorosłe osobniki strzyże się regularnie raz do roku.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl